Magazyn architektoniczny : Chiński wieżowiec zbudowany w ciągu 15 dni

Rozpoczęliśmy tydzień od zniszczenia historycznego Prudential Building w Houston, a teraz kończymy z upływem czasu, dokumentując 30-piętrowy, pięciogwiazdkowy hotel chiński zbudowany w ciągu zaledwie 15 dni.
Chińska firma budowlana, Broad Group, zyskuje międzynarodową uwagę ze względu na efektywne metody budowy możliwe dzięki zastosowaniu prefabrykowanych technik budowlanych, ponieważ dziewięćdziesiąt trzy procent wieżowca zostało szybko zmontowane wraz z gotowymi komponentami.
Hotel o powierzchni 17 000 metrów kwadratowych znany jako T30 znajduje się w strefie przemysłowej Lin Gang w okręgu Xiangyin.
Rozpoczął budowę 2 grudnia 2011 r.
I zakończył się w 360 godzin.
Hotel składa się z ponad 350 pokoi, restauracji, baru, siłowni, basenu na najwyższym piętrze, podziemnego parkingu i lądowiska dla helikopterów.
Wszystkie pokoje posiadają okna czterokrotnie przesuwane, zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne, oświetlenie LED, wodne toalety oraz innowacyjny system filtracji powietrza, który obiecuje czyste powietrze.
Całkowity koszt hotelu wyniósł 17 milionów.
Korzystając z nowego projektu systemu strukturalnego i opracowanego przez Broad Sustainable Building (BSB), model symulacyjny budynku miał wytrzymać serię testów odporności na trzęsienia ziemi w zakresie od 7,0 do 9,0 magnitudo.
przeprowadzona przez China Academy of Building Research w maju.
Odniesienie: CNN Go
[podobne: olx turek, cena za metr malowania, taśma bentonitowa ]

Powiązane tematy z artykułem: cena za metr malowania olx turek taśma bentonitowa