Architektura 21szego wieku : Kimball Art Center / Brooks + Scarpa Architects

Podejście North View – dzięki uprzejmości Brooks + Scarpa Architekci Jak ogłosiliśmy wczoraj, Brooks + Scarpa Architects jest jednym z pięciu finalistów wybranych do konkursu Centrum Sztuki Kimball.
Zainspirowany przez pozornie nieskończony.
Błękitne niebo i wyjątkowa mieszanka nowych i starych w historycznym Parku City, Brooks + Scarpa delikatnie splatają masę istniejącego 12 000 stóp kwadratowych Kimball Art Center z nowym dodatkiem o powierzchni 22 000 stóp kwadratowych, który jest nazywany chmurą Kimball.
.
+ 30 Przyciągając uwagę z daleka, fasada stara się stać ikoną wizualną.
Górne piętra składają się z konwencjonalnego systemu oszklenia zamkniętego przezroczystą osłoną przeciwdeszczową o strukturze plastra miodu.
Półprzezroczysta fasetowana skóra nie tylko wspomaga wydajność termiczną budynków, ale także zmienia Centrum Sztuki Kimball w świecącą latarnię morską na ulicach Park City.
Widok głównego podejścia – dzięki uprzejmości Brooks + Scarpa Architekci Zbudowany z przezroczystego szkła, fasada na poziomie gruntu ciepło wita odwiedzających, otwierając się na ulicę.
Przestrzennie, dolna kondygnacja wydaje się być pochłaniana przez istniejący budynek i miasto, podczas gdy dodatek unosi się nad nim, jak.
Chmura.
lewitacja nad terenem, ponieważ opiera się na istniejącej strukturze.
.
Wszystkie aspekty pracy budynku w tandemie i wzajemnie się uzupełniają.
osiągnięcie siły kolektywnej .
to byłoby nieosiągalne na własną rękę.
Plaza Entry – dzięki uprzejmości Brooks + Scarpa Architects Zgodnie z językiem zewnętrznym, wnętrza łączą się ze sobą, oferując różnorodne układy przestrzenne, które uwzględniają wiele rodzajów aktywności.
Ten rodzaj elastyczności pozwala społeczności na oglądanie lub uczestniczenie w doświadczeniach artystycznych.
Dzięki uprzejmości firmy Brooks + Scarpa Architects Na rogu Main Street i Heber Ave duży zewnętrzny dziedziniec łączy się bezpośrednio z 20-metrowymi kowalami metalowymi, spawalniczymi i szklanymi.
Hardscape Urban Plaza tworzy.
Negatywny punkt wejścia do miasta.
to kontrastuje z plażą po drugiej stronie ulicy.
Ten codzienny sąd będzie wykorzystywany jako przestrzeń do pracy na zewnątrz dla pracowni artystów.
Duże przesuwane panele drzwi otwierają studia na plac, pozwalając artystom płynnie przepływać od środka do środka.
Usytuowany w połowie drogi między istniejącym parterem Kimball a poziomem piwnicy, ten dwór wizualnie łączy większość pracowni na ulicy.
Ta konfiguracja umożliwia otwarcie istniejącej piwnicy i połączenie z Main Street, łącząc istniejący parter Kimball i nowy dodatek.
Dzięki uprzejmości Brooks + Scarpa Architects Propozycja skupia się na nawiązywaniu silnych powiązań z Art Center i publicznością, rozszerzając sztukę na szerszą społeczność.
Ponieważ pracujące przestrzenie studyjne są wizualnie powiązane z rogiem ulicy, przechodzień jest nie tylko bezpośrednio związany ze sztuką w obrębie głównej przestrzeni wystawienniczej, ale jest również narażony na proces tworzenia sztuki.
Dzięki uprzejmości Brooks + Scarpa Architects
[hasła pokrewne: wędzenie szynek, wylewka betonowa cena, zjawisko histerezy ]

Powiązane tematy z artykułem: wędzenie szynek wylewka betonowa cena zjawisko histerezy