Magazyn architektoniczny : AD Recommends: Best of the Week

Zrobiłeś sobie trochę wolnego po Nowym Roku.
Haven.
T odwiedził nas od 2011 roku.
Nie martw się.
tutaj jest nasz krótki wybór najlepszych w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
COFCO Tianjin Showroom / L & A Design Group W 2009 roku COFCO (China National Cereals, Oils and Foodstuffs Corporation) Tianjin Group zorganizowało konkurs na swój salon sprzedaży Tianjin.
W briefie wezwano do stworzenia obiektu sprzedaży nieruchomości i klubu wystawowego, oferującego pokój degustacji wina dla własnej marki COFCO – czerwone wino z Wielkiej Ściany (czytaj dalej.) Al Hamra Firdous Tower / SOM – jedna z najlepszych Wynalazki 2011 roku przez Time Magazine, Skidmore, Owings & Merrill (SOM) Al Hamra Firdous Tower będzie najwyższym budynkiem w Kuwejcie.
Kultowa struktura wydaje się złożyć w siebie, tworząc skuteczną formę zaprojektowaną w celu zmaksymalizowania widoków i minimalizacji przyrostu ciepła słonecznego.
Kompleks komercyjny zostanie ukończony na początku tego roku i składa się z biur, klubu zdrowia i ekskluzywnego centrum handlowego z teatrami i food court (czytaj więcej.) Kristiansand Cathedral School Gimle / Cebra In Kristiansand (NO), dwie szkoły położone zamknięte dla siebie postanowiono przekształcić w jedną nową szkołę.
CEBRA wygrała konkurs poprzez rozszerzenie istniejących geometrii i kierunków w dwóch budynkach szkolnych oraz architektoniczne i symboliczne zaprojektowanie krzyża, który wyraża nową jedność dawnych szkół (czytaj dalej.) Visitor And Nature Interpretive Center / Manuel Fonseca Gallego Budynek znajduje się w Parku przyrody Los Calares del Mundo y la Sima w obszarze należącym do gminy Yeste, która znajduje się w prowincji Albacete, Castilla.
Społeczność La Mancha (Hiszpania).
Nie zdefiniowano jako działki należące do środowiska naturalnego parku.
Budynek ma odcisk stopy na powierzchni 335,85 m2.
Ziemia, na której się znajduje, jest dość pagórkowata, osiąga najwyższy punkt pagórka, patrząc na odległe widoki na wioskę i twarze na południe (czytaj więcej.) Centrum Różnorodności Biologicznej / Tomas Garcia Piriz (CUAC.arquitectura) + Jose Luis Mu.
Oz Mu .
oz.
Architektura i krajobraz połączone w cieniu wielkiego wcześniej istniejącego drzewa ..
Budynek znajduje się na obrzeżach miasta Loja w zaznaczonym rolniczym charakterze.
Projekt odnosi się do pięknej działki uprawianej przez kanał nawadniający i masę liściastą.
Uważa się, że ten budynek jest bardzo odpowiedni do nowego programu opartego na świadomości, ochronie i rozgłosie wierzeń rolniczych w Loja (czytaj dalej.)
[patrz też: wylewka betonowa cena, olx bytom, ile kory na m2 ]

Powiązane tematy z artykułem: ile kory na m2 olx bytom wylewka betonowa cena